• header
  Využitie panelov SolarVenti®
  SolarVenti® vie zmeniť vnútornú klímu a tým pádom aj váš pobyt k lepšiemu a to už od prvého otvorenia dverí.
 • header
  Vzdušné
  solárne panely
  SolarVenti® sa vyrábajú už od roku 1992 a tešia spokojných zákazníkov po celom svete i na Slovensku.
 • header
  Najlepší
  v testoch
  Panely SolarVenti® sú preverené nemeckou precíznosťou. Majú výrazne vyšší výkon ako podobné produkty.

Pre chovateľov

Chováte v dome väčšie množstvo terárijných zvierat a trápi vás zápach? Špecializujete sa na akvaristiku, a preto máte doma vlhko? Teplovzdušné panely SolarVenti ponúkajú riešenie, ako sa spomínaných problémov zbaviť.

Účinná ventilácia za pomoci slnkom predhriateho vzduchu je nenahraditeľným pomocníkom. Rad chovateľov už ocenila možnosti teplovzdušných solárnych panelov SolarVenti. Vďaka nim sa zabavili vo svojom dome zápachu alebo vysokej vlhkosti zapríčinené zvýšeným odparovaním z veľkej vodnej plochy akvárií.

 

Solárny panel umiestnený mimo domu na jeho slnečnej strane predhrieva vzduch, ktorý je vháňaný slnkom poháňaným ventilátorom do miestností. Čerstvý suchý vzduch tak vytláča vydýchaný alebo vlhký vzduch preč. Vo chvíli, keď svieti slnko, všetko funguje ľahko, nepretržite, a bez nutnosti ďalšej obsluhy. Ďalšou nespornou výhodou je fakt, že vďaka prívodu predhriateho suchého vzduchu sa znížia náklady na vykurovanie miestnosti. A to predstavuje, napríklad v prípade, keď tropické zvieratá potrebujú k životu vyššie teploty, nezanedbateľnú položku. Naopak, keď je potrebné miestnosť iba temperovať, vďaka SolarVenti ušetríte tiež. Teplovzdušný kolektor na prihrievanie vzduchu stačí sám. Keď vonku svieti slnko, už nie je potrebné kúriť

Opýtajte sa nás